Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ta ''Pani'' prezes powinna mieć ksywę Pinokio nikt mnie nie informował, że nie ma opcji dojścia do własności. Mam jakaś gwarancje zamieszkania przez ponad 25 lat i może w tym czasie taka opcja będzie. Tylko pytanie, jaka wtedy będzie wstawka za czynsz? Albo kto mi da kredyt jak będę miał np. 40 lat, żeby wykupić mieszkanie. Druga sprawa wałkowane było, że ten stan deweloperski jest, bo wszyscy chcą dojście do własności to każdego nie uszczęśliwią. Wiec Pani prezes ZetGeL skoro nie ma opcji wykupu to proszę wykończyć te mieszkanie. Pomijam już fakt, że nikt mnie nie pytał, jaki chce standard mieszkanie, żeby później ściemniali, że temu jest stan deweloperski. Ogólnie rzecz biorąc wałek 2018 roku i te wakacje czynszowe, po co się chwalicie? Skoro po podpisaniu mowy mam zapłacić czynsz z góry (ala depozyt) za 3 miesiące z góry. Nie wiem jak można tak okłamywać ludzi od kiku miesięcy. Teraz wiem czemu lista rezerwowa ma 110 nazwisk. Mam nadzieje, że będzie głośno w telewizji o tym i narobią smrodu temu przypadkowi. PS ja mam gotówkę na wykończenie ale jak ktoś nie ma i chce brać kredyt to będzie i..tą roku. PS2 mimo że mma na wykończenie zastanawiam się czy warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do osób które mają umowy przeczytajcie je nie ma opcji wykupu. Będziecie mieszkać na stancji którą sami wykończycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oplaty wysokie za sam najem w wysokosci kredytu za 70 metrowe nowe mieszkanie,o wykupie nikt nic nie wie(bylo pisane od kilku miesiecy ze 12 zl za m to opcja z dojsciem do wlasnosci)czyli stancja ktora trzeba wykonczyc i nic sie nie ma,pozatym kredyt wychodzi za ten metraz taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukaja 186 Jeleni roku!!186 Frajerow ktorzy wykoncza za swoje pieniadze mieszkania,nastepnie beda je wynajmowac przez 26 lat placac czynsz na poziomie kredytu za mieszkanie o duzo wiekszym metrazu!Ja osobiscie rezygnuje,przygotowuje sie do wziecia kredytu wyjdzie napewno duzo taniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja My też rezygnujemy szkoda ze oszukiwali każdego kto przynosił papiery i oglądał te mieszkania. Te ciągłe kombinowanie wychodzi na jaw. Wpierw pokazali mieszkania żeby się jeszcze bardziej nakręcić a po X czasie wysyłają umowy nie informując że to tylko opcja wynajęcia. Wiec czemu mam płacić tyle za wynajmowanie mieszkania? kto zwróci mi pieniądze które wydam na wykończenie? najlepsze sa wakacje czynszowe a zaraz po podpisaniu umowy mam 7 dni na wpłatę depozytu w wysokości 3 miesięcy. Złodzieje plus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dawno nikt mnie tak w konia nie zrobił. Idź na stancje i sam sobie ja wykończ i mogę Cie wyrzucić jak złamiesz regulamin (kilka stron) w ciągu 14 dni i co z moim wkładem za wykończenie? czemu mam płacić 14 zł za m2 gdzie nie ma opcji wykupu???????? . Współczuje wszystkim rodzinom gdzie dzieciaki cieszyły się z mieszkania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu nikt z ZGL-u nie informował nas że nie ma opcji wykupu? Gdybym wiedział wolałbym brać kredyt i mieszkać na swoim a nie wynajmowanym przez 26 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosny kabaret blisko 14 zł za m2 bez dojścia do własności to miało być w Warszawie a tu w mieście powiatowym Biała Podlaska proponują podobny czynsz bez wykupu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem wściekła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bierzmy tych mieszkań niech sobie ta Pani Puczka mieszka. Krętacze stan deweloperski bo wszyscy chcą wykupić teraz opcji wykupu brak a stan deweloperski jest dalej mimo że to zwykła rządowa stancja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interes życia płac 26 lat za ta stancje (która sam wykonczysz) a po 26 latach moga powiedzieć nie przedłużamy najmu i mając 55 lat będę bez własnego mieszkania bez prawa do mieszkania komunalnego. Walcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu w Jarocinie ten sam program daje mieszkania wyłączone pod klucz ze stawka 12 zł za m2. A tu nic nie ma i chcą 14zl za m2?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jarocinie bylo mowione 11 zl za metr i wynajem,w Bialej podl. bylo mowione 12 zl z dojsciem do wlasnosci,mieszkania w stanie developerskim bo mieszkancy beda je splacac.Jezeli niewyrobili sie z kosztami dajcie 15 zl z wykupem albo 18,a tu nic zonk sam wynajem za 14.Kazdy artykul,kazdy filmik wkolo bylo to walkowane a teraz okazuje sie ze to nie droga do wlasnego m(a jezeli juz to dluga i napewno nie tania)tylko zwykly najem.Trzeba bylo tak odrazu mowic napewno wnioskow byloby mniej.Nie zamierzam zostac w reka w nocniku po 26 latach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rezygnuje szkoda że wstydu sie najem odwołując ekipę remontowa ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policzylem wszystkich oplat za 45m z pradem i woda okolo 1500 zl.Teraz tak mam 60 tys biore mieszkanie 53 m za 140000 wklad moj 60 tys czyli 80 tys kredytu.Rata na 30 lat 365zl+oplaty i mam swoje m,a nie wynajmowane i wychodzi duuuuuuuuuuuzo taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Policzylem wszystkich oplat za 45m z pradem i woda okolo 1500 zl." skąd 1500 ? Prosze rozpisać jeśli za metr jest nie całe 14 zł (45x14 za m2 =630 zł) opata dla spółdzielni ok 100 zł śmieci 12 zł za osobę (niech będzie x3 = 36 zł). Więc jeszcze 730 zł do 1500 zł co tyle kosztuje? Prąd? Ogrzewanie? Ciepła woda?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obok tych blokow stoi komunalny taki sam tylko ze zbudowany kilka lat temu(pomaranczowe balkony pierwszy od szpitala)I tam jest wynajm tylko ze mieszkania byly wykonczone i czynsz to kilka zlotych za m2.To tak to owszem ze sie oplaca tylko wynajmowac za jakies 300,400 zlotych miesiecznie zobaczcie jak nas w wala robia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobili z nas bydlo i tyle.Od poczatku byly jakies tajemnice mowienie ze mieszkania sa od 40 do 55(gdzie te 55 m?)ze wykup wszystko ladnie do czasu podpisania umowy...A w umowie nic poza rygorem zadnych praw wykoncz sam plac jak za kredyt,niewiadomo kiedy i za ile bedzie wykup.To za powazna sprawa mieszkanie zeby byl taki cyrk.Jak zachodze do banku po kredyt to wiem na czym stoje ile place za co itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potraktowali wszystkich jak śmieci! Idę o zakład ze od początku roku wiedzieli że nie będzie opcji wykupu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w składałem papiery byłem informowany ze opcja wykupu jest aktualna a teraz już nie. To nie jest wprowadzanie w błąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...